Takeitizi.pl

kobiece slow life

opuść strefę komfortu psychicznego
rozwój osobisty

Warto wierzyć w ludzi, a przede wszystkim w siebie

Jaka jest główna dewiza kobiet sukcesu? Dla treningu wychodź regularnie ze swojej strefy komfortu psychicznego, podejmuj wyzwania, a jak nie uda się za pierwszym razem, próbuj ponownie. Cel – napompowanie roweru na stacji benzynowej, problem? Nigdy tego nie robiłam, rozwiązanie? Proszę o pomoc.

Podejście pierwsze, najłatwiejsze, zwracam się z tym do obsługi, kasjerka deleguje zadanie na kolegę, który nie wie jak, a w ogóle to stacja dla samochodów, nie dla rowerów. Porażka, rower nienapompowany.

Czy zrezygnowałam? Prawie, ale widząc, innym razem, rodzinę pompującą tam rowery, zrozumiałam, że to nie jest niemożliwe, a jedynie wymaga kolejnej próby.

opuść strefę komfortu psychicznego

Przy urządzeniu do regulacji powietrza stoi Mercedes, mężczyzna w sile wieku dopieszcza swoje cacko. Podjeżdżam, stawiam rower, pierwsza myśl – poproszę o pomoc i zaraz kolejna – na pewno mnie wyśmieje lub opieprzy. Zbieram się w drogę powrotną, wtem przemawia męski głos – Pani chyba chciała napompować rower. –Tak, ale kompletnie nie wiem jak to zrobić…

Tadam, chwilę później mam napompowany rower i odjeżdżam przekonana o własnej skuteczności oraz o tym, że warto podejmować wyzwania w każdej sferze życia.

Marta Szyszko

Uważasz ten post za przydatny? Podziel się z innymi

Comments

comments