Takeitizi.pl

kobiece slow life

stoły
Lifestyle współpraca z partnerami bloga

Urządzasz kuchnię lub salon? Pokochasz szklane stoły!

Nieprzemijającym trendem w urządzaniu kuchni są szklane panele zamiast płytek. Wpisuje się to w nurt minimalistyczny i coraz bardziej cenione ekologiczne rozwiązania. Wspaniałym uzupełnieniem wystroju kuchni lub aneksu kuchennego połączonego z salonem, są szklane stoły. Naturalne tworzywo jest bezpieczne dla naszego zdrowia, a także przyjazne dla Planety.

Niewiele osób wie, że to nie tylko trwałe i solidne rozwiązanie, odporne na zarysowania, dzięki powierzchni wykonanej z podwójnie hartowanego szkła. Szklane stoły są też łatwe w utrzymaniu czystości. Nie musimy kłaść na stół obrusu, jak często ma to miejsce w przypadku drewnianych stołów, które pochłaniają plamy, mogą nasiąknąć wilgocią i zostać zniszczone przez dziecko, które pomaże blat flamastrami.

Zobacz wybrane przeze mnie propozycje:

 Okrągły stolik kawowy z hartowanego szkła

Zaletą szklanej powierzchni jest możliwość postawienia na nim bezpośrednio gorącego kubka z kawą lub herbatą. W tak zaaranżowanej przestrzeni możesz cieszyć się miłą rozmową z kimś bliskim. Solidną konstrukcję tego modelu gwarantują stalowe nogi imitujące drewno.

stoły

Mleczny stół kuchenny

Obowiązkowy element eleganckiego wyposażenia kuchni lub aneksu kuchennego łączonego z salonem. Miejsce spotkań 4-osobowej rodziny podczas wspólnych posiłków. Mleczna biel rozświetla optycznie przestrzeń, pasuje do każdego wystroju wnętrz.

stoły

Szeroki stół na spotkania w większym gronie + można go złożyć po uroczystości i cieszyć się wolną przestrzenią

Jeśli na co dzień cenisz wolną przestrzeń, zapewne spodoba ci się szklany składany stół, który można rozłożyć podczas imprezy w większym gronie, a następnie przechowywać, np. w piwnicy.

stol-foresti-kolory_top stol-foresti-sklep_top

Szklane stoły posłużą przez lata, nie wyjdą z mody. Na pewno pamiętasz szklany stolik kawowy z rodzinnego domu. Są na tyle uniwersalne, że będą pasować do wnętrza nawet po całkowitej zmianie wystroju. Tworzą przyjemny klimat. Pozwalają uniknąć niezdrowych materiałów, takich jak PCV, które choć są tanie, nie odznaczają się trwałością. To kwintesencja elegancji, prostoty i minimalizmu połączonych z trwałością i zamiłowaniem do ekologicznych, tradycyjnych rozwiązań.

Wpis powstał we współpracy ze sklepem internetowym Edinos, znajdź idealny stół szklany do swojego salonu na: http://www.edinos.pl/meble/stoly/stoly-szklane

Marta Szyszko

Uważasz ten post za przydatny? Podziel się z innymi

Comments

comments