Takeitizi.pl

kobiece slow life

walentynki
współpraca z partnerami bloga

Jak olśnić faceta w Walentynki? Zrób się na bóstwo w kilka chwil i znajdź pomysł na praktyczny prezent last minute

Ja wiem, że po ślubie to już tylko wytarte kapcie, wyplamiony dres i kucyk niedomytych włosów, bo nie masz kiedy delektować się domowym spa. Obowiązki wzywają. A może to tylko blokada mentalna, za którą kryje się niepewność – czy zasługuję na to, by siebie postawić na pierwszym miejscu, by tracić czas na kręcenie loków, malowanie paznokci i podkreślanie oka?

„Bywa, że jesteśmy zbyt zajęci i mamy tyle do zrobienia, że zaniedbujemy siebie.” Beattie Melody

Gdyby kobieta stroiła się dla jednego mężczyzny, nie zajmowałoby jej to tyle czasu. Bo ja wiem, że te loki, to podkreślone oko i czerwone paznokcie, którymi śmigasz po klawiaturze, są dla ciebie. Chcesz się czuć jak profesjonalistka, a

„Kobieta sukcesu i biznesu nie może wyglądać jak niepościelone łóżko.” Kamila Rowińska

Nie zrozum mnie źle, jeśli on ma cię kochać tylko za piękny wygląd, jeśli nie możesz spojrzeć w lustro bez zakładania maski makijażu, to on cię nie docenia, a ty siebie nie akceptujesz.

„O miłości możemy mówić wtedy, kiedy pragniemy, by inni byli sobą.” Beattie Melody

Z drugiej strony, jeśli o siebie nie dbasz, nie kochasz siebie, nie jesteś dla siebie dobra. A zarówno na bycie docenioną i noszoną na rękach, jak i na bycie zadbaną i wymuskaną, zasługujesz!

Im lepiej wyglądasz, tym lepiej się czujesz. Już nie musisz wybierać między godzinnymi zabiegami przed lustrem, poczuciem winy, że w tym czasie mogłaś tyle zrobić dla innych, a zadbanym wizerunkiem. Już nie musisz stawiać siebie na końcu i wydawać niebotycznych sum na wizyty u fryzjera, by zrobić się na bóstwo.

Z produktami BaByliss Paris & BaByliss For MEN zabiegi nie muszą zajmować dużo czasu, być skomplikowane ani uciążliwe, a profesjonalny sprzęt pozwoli ci zaoszczędzić na  fryzjerze nie tylko przed Walentynkami. Czy twój mężczyzna nie wie, czym cię obdarować? Podrzuć mu te pomysły.

Pomysły na prezenty walentynkowe dla niej:

  • Automatyczna lokówka Babyliss Paris + lustro kosmetyczne

https://mediamarkt.pl/agd-male/lokowka-babyliss-c1201e-lustro-kosmetyczne-775148

Ta inteligentna lokówka wyręcza cię w pracochłonnym nawijaniu pasm włosów i czekaniu na skręt. W zaledwie kilka minut wyczarujesz romantyczne fale, a lokówka automatycznie wciągnie pasmo po paśmie i nada włosom odpowiedni skręt. Skąd masz wiedzieć, że lok jest gotowy? Lokówka powiadomi cię sygnałem dźwiękowym!

Obawiasz się, że loki muszą być równoznaczne z popalonymi, przesuszonymi włosami? Nie, dzięki nowym technologiom zastosowanym w lokówce BaByliss Paris, której ceramiczna powłoka oraz funkcja jonizacji uchroni włosy przed wysokimi temperaturami.

A może chcesz nadać włosom puszystości? Pozbądź się suszarki i wypróbuj

  • lokówko – suszarkę BaByliss Paris

https://mediamarkt.pl/agd-male/lokowko-suszarka-babyliss-beliss-2736e

Dzięki zimnemu nawiewowi powietrza, ceramicznej powłoce i funkcji jonizacji, już nie musisz wybierać między stylizacją włosów, a ich dobrą kondycją i blaskiem. Koniec z czekaniem w środku zimy, aż włosy wyschną, by ich nie przesuszać. Pozbądź się oklapniętej fryzury i poczucia winy za jednym zamachem, a raczej nawinięciem!

A może szukasz pomysłu na prezent dla niego?

Twój mężczyzna lubi krótko przystrzyżone włosy? Kilka wizyt u fryzjera to cena profesjonalnej maszynki do strzyżenia włosów, którą można zrobić porządek z odrostami na karku i przystrzyc włosy w kilka chwil. Maszynką możesz także obcinać włosy dzieciom. Do wyboru masz dwa modele:

E791E

essential-E951E

Twój mężczyzna jest prawdziwym macho z brodą? Z pewnością ucieszy się z trymera do stylizacji zarostu:

trymer

Gdzie kupić produkty BaByliss Paris & BaByliss For MEN stylizacji włosów i zarostu dla niej i dla niego? W sieci sklepów Media Markt i Saturn, w największych miastach Polski i w większości mniejszych miast. Przyjazny personel doradzi, który produkt jest najlepszy dla ciebie. Jeśli wolisz otrzymać zakupy pod wskazany adres, masz do wyboru wygodne zakupy internetowe.

Marta Szyszko

Uważasz ten post za przydatny? Podziel się z innymi

Comments

comments