Takeitizi.pl

kobiece slow life

najlepsze-rowery-holenderskie-–-jakie-marki-wybrac
współpraca

Najlepsze rowery holenderskie – jakie marki wybrać?

Z biegiem czasu rowery holenderskie zyskały miano najlepszych spośród wszystkich typów rowerów miejskich. Spora grupa entuzjastów rowerowego szaleństwa ceni właśnie te modele za wygodę i niepowtarzalny klimat jazdy, którego nie sposób doświadczyć podczas przejażdżki na rowerze innego typu. W które rowery holenderskie najlepiej zainwestować, aby uniknąć rozczarowania?

najlepsze-rowery-holenderskie-–-jakie-marki-wybrac

Rowery holenderskie Batavus Mambo N7 – praktyczne i eleganckie

Rowery tej marki odznaczają się przede wszystkim wysoką jakością wykonania i dbałością o każdy element. nic dziwnego, że marka ta została zwycięzcą holenderskiego ogólnokrajowego testu rowerów miejskich.

Do jego największych zalet należy również specyficzna budowa roweru. Wszystkie części, które znajdują się w tylnej części roweru, zostały zabudowane. Dzięki temu jazda nawet w długiej spódnicy nie powinna stanowić problemu. Rowery holenderskie tej marki wyposażone są w ramę 65cm, co może zainteresować osoby bardzo wysokie.

Rowery holenderskie – Cortina Blau z paskiem zębatym

Ta propozycja z kolei powinna zainteresować każdego wielbiciela najnowszych technologii. Cortina Blau posiada bowiem port USB, który został wbudowany w kierownicę. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest naładowanie urządzeń elektronicznych podczas jazdy. Znakomite rozwiązanie dla osób, które podczas przejażdżek rowerowych słuchają muzyki lub korzystają z nawigacji GPS.

Warto również wspomnieć o pasku zębatym, ponieważ różni się on znacznie od standardowych łańcuchów rowerowych. Przede wszystkim jest mniej awaryjny, a ponadto w trakcie pracy wytwarza mniej dźwięku. Rowery marki Cortina Blau posiadają dodatkowo zintegrowane oświetlenie LED. Po zamontowaniu bagażnika rower staje się jednym z najbardziej praktycznych modeli, dostępnych obecnie na rynku.

Rowery holenderskie Cortina Soul – stylowy powrót do przeszłości

Jedne z najlepszych rowerów retro dostępnych na rynku. W tym jednym krótkim zdaniu opisać można rowery marki Cortina Soul. Co czyni te rowery klasycznymi? Ich oryginalna i bardzo charakterystyczna rama, która od razu przyciąga uwagę. Rowerzysta siedząc na rowerze o takim kształcie, niemal automatycznie przyjmuje wyprostowaną postawę, dzięki czemu wygląda bardziej dostojnie i elegancko. Na uwagę zasługuje również osłona tylnego koła, która ma kształt charakterystycznej siatki. Rowery Cortina Soul najczęściej dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych.

Rowery holenderskie dla pań – Batavus Diva

Projektanci rowerów marki Batavus Diva zadbali o to, aby uczynić te pojazdy jak najbardziej kobiecymi. Świadczy o tym chociażby fakt, że rowery te dostępne są w kilkunastu różnych kolorach, a więc każda z pań może dobrać taki kolor roweru, który akurat będzie pasował do kreacji, panującej mody, lub tez po prostu będzie ulubionym kolorem przyszłej rowerzystki.

Duże zakupy również nie będą stanowić problemu. Batavus Diva posiada dwa duże bagażniki, które umieszczone są na przedniej oraz tylnej części roweru. Interesująca może wydawać się również nóżka, które udźwignie do 80kg. Aby zapewnić bezpieczeństwo, rowery posiadają zamontowane odblaski na kołach oraz niektórych elementach roweru.

Rowery holenderskie Batavus Old Dutch N3 – klasyczne i eleganckie rozwiązania

Rowery z tej serii to jedne z najbardziej klasycznych modeli dostępnych obecnie na rynku. Trzeba również powiedzieć, że jest to również najczęściej wybierany rower przez Holendrów. Pomimo prostoty budowy, są one niezwykle wytrzymałe, a ich serwisowanie nie powinno przysporzyć nikomu większego problemu.

Rowery tej marki będą również znakomitym rozwiązaniem dla osób o ograniczonym budżecie. Tym, co cechuje ten rower, jest również wygodne siodełko, które zapewnia komfortową jazdę nawet na bardzo duże odległości. Jednym zdaniem Batavus Old Dutch N3 to połączenie praktycznych rozwiązań z elegancją i klasycznym wyglądem. Idealny do zwiedzania lub rekreacji.

Wpis we współpracy z partnerem portalu

Uważasz ten post za przydatny? Podziel się z innymi

Comments

comments