Takeitizi.pl

kobiece slow life

koncerty w warszawie
współpraca z partnerami bloga

Najgorętsze koncerty tego lata w Warszawie

Sezon festiwalowy zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim wydarzenia z gwiazdami światowej sceny muzycznej w roli głównej! Koncerty w 2018 roku w Polsce zapowiadają się naprawdę gorąco. Niektórzy artyści odwiedzają Polskę po raz pierwszy, inni na koncercie w naszym kraju planują zakończyć muzyczną karierę! Beyoncé, The Rolling Stones, Ed Sheeran – na jaki koncert wybrać się w te wakacje?

Rok 2018 zapowiada się niezwykle ciekawie pod względem muzycznym. Fani popu czy klasycznego rock and rolla będą mogli spełnić swoje marzenia i obejrzeć legendarne gwiazdy na polskich scenach. Bilety na wydarzenia rozchodzą się jak świeże bułeczki. Warto więc czym prędzej zarezerwować hotel w Warszawie, udać się do stolicy i przeżyć niezapomniane widowisko!

Beyoncé i Jay-Z w Polsce

Na ten koncert czekało wielu fanów. Nikogo więc nie zdziwił entuzjazm, który wybuchł po pojawieniu się informacji o koncercie w Polsce najsłynniejszej pary show-biznesu.

W ramach trasy OTR II Jay-Z i Beyoncé wystąpią na stadionie PGE Narodowym w Warszawie 30 czerwca 2018 roku. „On The Run II Tour” obejmie łącznie 15 koncertów w Europie, m.in. w Amsterdamie, Londynie, Mediolanie, Barcelonie, Berlinie i Paryżu.

Beyoncé i Jay-Z koncertowali już wspólnie w 2014 r. w ramach „On The Run Tour”, która zakończyła się wielkim sukcesem.

The Rolling Stones na Narodowym

Koncert The Rolling Stones odbędzie się 8 lipca 2018 roku na warszawskim stadionie PGE Narodowy. Jest to kontynuacja tourneé „Stones – No Filter”, zorganizowanego jesienią zeszłego roku.

Sama legenda zespołu jest dostateczną zachętą do zakupu biletów, jednak jest jeszcze jeden powód, dla którego warto być tego dnia na stadionie w Warszawie. Koncert The Rolling Stones w Polsce jest prawdopodobnie ostatnią okazją, aby zobaczyć legendę muzyki rockowej na żywo. Trasa koncertowa, która obejmowała Irlandię, Anglię, Niemcy, Francję i Czechy, kończy się właśnie w Warszawie, a krążą pogłoski, że koncert ten będzie jednoczenie uczczeniem 50-lecia zespołu oraz pożegnaniem artystów ze sceną.

Koncert Eda Sheerana w Warszawie

Wyczekiwany przez fanów koncert Eda Sheerana zaplanowany jest na 11 sierpnia 2018 roku na PGE Narodowym w Warszawie. Dużą niespodzianką dla fanów, po tym jak bilety wyprzedały się w ciągu godziny, było ogłoszenie drugiego koncertu, który odbędzie się dzień później, 12 sierpnia.

Ed Sheeran w Polsce wystąpi z promocją płyty „Divide”, na której znalazły się takie przeboje, jak „Shape Of You”, „Castle On The Hill” oraz „Galway Girl”. To ostatni występ artysty w ramach „Divide Tour”.

Liczba gwiazd występujących w Polsce w 2018 r. przekroczyła najśmielsze oczekiwania fanów. To rok, w którym czekają nas prawdziwe muzyczne uczty. Wybierz jeden z hoteli sieci AccorHotels, aby znaleźć się jak najbliżej wielkich wydarzeń.

koncerty w warszawie

Uważasz ten post za przydatny? Podziel się z innymi

Comments

comments