Takeitizi.pl

kobiece slow life

Masaż Tsuboki
wellness

Masaż Tsuboki zamiast liftingu

Czy godzinny masaż twarzy, dekoltu i szyi może zresetować umysł, ciało i uelastycznić skórę? Tak, jeśli to masaż Tsuboki, wywodzący się z tradycyjnej medycyny chińskiej, oparty na elementach masażu klasycznego, japońskiego, akupresurze i drenażu limfatycznym.

Czy każdy z nas musi walczyć o byt i żyć od pierwszego do pierwszego? Autorka masażu miała to szczęście urodzić się w rodzinie, która zapewniła jej dostatek finansowy na całe życie, a jeśli walka o byt nie stanowi naszego celu, szukamy go w znaczącym przeżywaniu każdego dnia.

Anne Perry – brytyjska terapeutka i masażystka, na zajęciach jogi poznała dobroczynny wpływ masażu na urodę, ciało i samopoczucie, wsiąkła na tyle, by przynoszenie ulgi zabieganym, zestresowanym i zmęczonym współczesnym tempem życia Europejczykom, wypełniło jej życie.

Masaż Tsuboki pojawił się już w Polsce, dzięki Yonelle Zwolińska Beauty, na czym polega tajemnica jego skuteczności?
„Punkty młodości to specyficzne miejsca w obrębie twarzy, głowy szyi i karku, których uciskanie poprawia stan energetyczny organizmu, stymuluje i wizualnie odmładza. Tsuboki działa na ponad 50 takich punktów.”

Europejczycy wpędzają się w stan nieustannego pobudzenia – w pracy, w domu, nawet rozrywka nas nie wycisza, a po urlopie czujemy się, jakbyśmy potrzebowali jeszcze tygodnia na odpoczynek. Japończycy są tak produktywnym narodem, że potrafią zdrzemnąć się o każdej porze, w różnych miejscach i natychmiastowo zregenerować siły. Europejczyk spanie utożsamia z wieczornym rytuałem.

Masaż Tsuboki to cenna lekcja odpuszczania kontroli, podczas zabiegu organizm się detoksykuje, cera napina i poprawia się jej mikrokroążenie. Ten masaż kształtuje też owal twarzy i poprawia napięcie mięśni.Dzięki holistycznemu oddziaływaniu na organizm, daje efekt równowagi całego organizmu.

Masaż Tsuboki może zabrzmieć egzotycznie dla zabieganego Europejczyka, który nieustannie planuje, działa i się challendżuje. Jedynie efekt liftingu wpisze się w potrzeby współczesnego społeczeństwa, dla którego zachowanie młodości jest jedną z kluczowych potrzeb.

Marta Szyszko

Uważasz ten post za przydatny? Podziel się z innymi

Comments

comments