Takeitizi.pl

kobiece slow life

coffee-2242249_1920
współpraca z partnerami bloga

Kubek porcelanowy na prezent – propozycje

W ciągu roku jest wiele sytuacji, które stwarzają okazję do obdarowania najbliższej osoby drobnym upominkiem. Urodziny przyjaciółki, parapetówka sąsiada, Dzień Matki czy imieniny babci – takich dni jest mnóstwo. Mimo że są to zupełnie inne okoliczności, do każdej z nich pasuje jeden uniwersalny prezent – kubek porcelanowy.

Ponadczasowy upominek

Wydawać by się mogło, że nie ma prezentu, który może zadowolić absolutnie każdą osobę. A jednak! Kubek to przedmiot, którego używa każdy. Towarzyszy on wielu spotkaniom po latach, ploteczkom z przyjaciółkami, samotnym wieczorom z książką i rodzinnym śniadaniom. Z kubków korzysta się codziennie, zazwyczaj nawet kilka razy. Kubek jest zresztą takim rodzajem przedmiotu, który budzi sentyment i do którego właściciele się przywiązują.

Porcelana w każdym wydaniu, jako wysokiej jakości rodzaj ceramiki, jest prezentem nie tylko wysoce praktycznym, ale również wartościowym. Jakość wyrobów porcelanowych jest znacznie wyższa niż z innych rodzajów ceramiki. Nieskazitelną biel porcelany zawdzięcza się mieszance, z której jest wyrabiana – czyli glince kaolinowej i kwarcowi.

Jeden kubek – tysiące wersji

Na rynku możemy znaleźć naprawdę różne kubki porcelanowe. Wzornictwo jest tak bogate, a kolorystyka i stylistyka tak zróżnicowane, że każdy może znaleźć kubek idealny dla siebie. Ich odmienność wynika zresztą nie tylko z wykończenia, ale także kształtu i wielkości – właśnie dlatego kubki porcelanowe są tak wdzięcznymi prezentami.

Kubek z sercem

Kubek można wręczyć mamie z okazji jej święta – tu polecamy wersję z sercem. Dzięki takiemu upominkowi każdego dnia mama będzie przypominać sobie o tym, w jaki sposób jej pociechy chciały upamiętnić ten wyjątkowy dzień.

Minimalistyczna para kubków

Jeśli wybierasz się do świeżo urządzonego nowego mieszkania swoich przyjaciół i nie chcesz przychodzić z pustymi rękami, to znajdź skromną parę kubków z minimalistycznym wzorem. Jest to bardzo bezpieczny wybór – możesz mieć pewność, że taki dodatek zostanie przyjęty z radością. Delikatne wzornictwo i niekrzykliwe kolory będą pasować do absolutnie każdego wnętrza i wkomponują się w każdy rodzaj zastawy stołowej.

Kubek porcelanowy z kwiatowym wzorem

A może twoja przyjaciółka właśnie obchodzi urodziny? Sprezentuj jej kubek porcelanowy z dziewczęcym kwiatowym wzorem. A może nawet dwa? Obydwa przydadzą się Wam podczas wspólnych wieczorów z filmem lub takich spędzonych na pogaduchach. Jeśli chcesz zrobić na obdarowywanej dodatkowe wrażenie, poszukaj bliźniaczych kubków pod względem wzoru, koloru i kształtu – co nie oznacza wcale, że muszą być identyczne. Rozejrzyj się za kubkami w zestawie, dodatkowo zapakowanymi w ozdobne pudełka.

Czy ktoś z Twoich bliskich jest miłośnikiem herbaty? Obdaruj go specjalnym kubkiem z wygodnym zaparzaczem, dopasowanym do wielkości i kształtu kubka, z którym idzie w parze. Taki zestaw umożliwi proste i przyjemne sporządzanie ulubionego napoju, który będzie smakował jeszcze lepiej niż zwykle – bo przecież zostanie przygotowany w kubku podarowanym ze szczerej sympatii i dobrych chęci.

Uważasz ten post za przydatny? Podziel się z innymi

Comments

comments