Takeitizi.pl

kobiece slow life

koszulki z nadrukiem
Lifestyle współpraca z partnerami bloga

Koszulki z nadrukiem-pomysł na spersonalizowany prezent

Dlaczego koszulki z nadrukiem to dobry pomysł na prezent? Nie tylko dlatego, że jest niedrogi, ale przede wszystkim dlatego, że możemy tchnąć w prezent odrobinę siebie. Wykazać się kreatywnością, poprawić obdarowywanej osobie humor i pokazać, że dobrze ją znamy. I nie ma chyba osoby, której nie przydałby się T-shirt. To, w przeciwieństwie do skarpet i zestawu kosmetycznego z promocji, prezent zawsze mile widziany.

Koszulki z nadrukami możemy zaprojektować samodzielnie, dodając tam sentencję, albo wspólne zdjęcie, przypominające niezapomniane chwile z obdarowywaną osobą. Jeśli brakuje nam pomysłu, wystarczy przejrzeć gotowe wzory. Możemy w ten sposób uczcić czyjeś urodziny, na przykład przekroczenie czterdziestki lub trzydziestki, a także zrobić miłą, przedświąteczną niespodziankę. Drukowane T-shirty i bluzy nie wychodzą z mody. Nic dziwnego, dzięki nim możemy pokazać swoją osobowość i dystans do świata, a także do swoich wad i wieku.

Jakie śmieszne koszulki z nadrukiem i bluzy mamy do wyboru w sklepie printlander?

Koszulki z nadrukiem dla niego:

koszulki z nadrukiemkoszulki z nadrukiem

Koszulki z nadrukiem dla niej:

koszulki z nadrukiemkoszulki z nadrukiem

Możemy też kupować koszulki z nadrukiem dla dzieci lub zaprojektować model dla babci, mamy, biorąc pod uwagę ich upodobania. To świetny pomysł na prezent z okazji Dnia Matki, Dnia Ojca, Dnia Babci lub Dnia Dziadka, a także na romantyczny upominek Walentynkowy. Kwiaty zwiędną, czekoladki tuczą, a koszulki z nadrukiem zostaną.

Koszulki z nadrukiem zaprojektujesz i zamówisz online

Dużym plusem jest możliwość złożenia zamówienia online, a kurier dostarczy T-shirt na wskazany adres. Koniec ze stresującymi zakupami przedświątecznymi, staniem w gigantycznych kolejkach i wyrywaniem ostatniego T-shirta innej klientce.

Koszulki z nadrukiem stworzone są z wysokiej jakości bawełny z domieszką wiskozy. W przeciwieństwie do kiepskiej jakości T-shirtów nie skurczą się w pierwszym praniu, długo zachowają formę, a nadruk jest trwały. Należy tylko pamiętać, by go nie prasować. W tym celu odwróć koszulkę z nadrukiem na drugą stronę i prasuj od wewnątrz. Pierz koszulki w temperaturze podanej na metce.

Koszulki z nadrukiem to świetny pretekst do nawiązania rozmowy. Jeśli wpadłaś komuś w oko, może nawiązać do napisu na T-shircie lub jeśli widzisz, że ktoś czyta, co masz na koszulce, również możesz nawiązać konwersację. Kto wie, może w ten sposób poznasz kogoś wyjątkowego?

Marta Szyszko

Wpis we współpracy z https://www.printlander.pl/

Uważasz ten post za przydatny? Podziel się z innymi

Comments

comments