Takeitizi.pl

kobiece slow life

altana z leżakami
Lifestyle współpraca z partnerami bloga

Altany ogrodowe – dla osób celebrujących życie

Dom jest tam, gdzie czujesz się jak w domu, dom jest tam, gdzie najważniejsze osoby. Możesz spakować go do walizki na weekend w innym mieście lub przenieść do altany ogrodowej, w której rozpalasz grilla, przynosisz dzbanek parującej herbaty, rozsiadasz się  na miękkim leżaku i zapominasz o codziennym zgiełku.

Altany ogrodowe to rozwiązanie dla właścicieli domów, mieszkań parterowych z ogródkiem lub działkowiczów. W altanie dzieci mogą schować się przed deszczem, spędzając wiele godzin na świeżym powietrzu, niezależnie od kaprysów pogody.

Altana dla rodziny czteroosobowej (Altana A 104 BBA2181)

altana z leżakami

Altany w ogródkach mieszkań parterowych zapewniają dyskrecję przed wścibskimi spojrzeniami sąsiadów. Jeśli wyprawiasz przyjęcie – komunię, urodziny, przestronna altana pozwoli ugościć całą rodzinę, bez konieczności uciekania przed deszczem.

Dyskretna altana, odgradzająca z jednej strony od spojrzeń i w pełni otwarta na ogród (Altana szkieletowa BBD1241)

altana szkieletowa

Altana to także idealne miejsce pracy dla freelancera. O jaką wolność zabiega każda osoba pracująca na własny rachunek? O lemoniadę sączoną na świeżym powietrzu przed komputerem. Dzięki zadaszeniu altany uzyskamy odpowiednie światło padające na monitor. Pod altaną możemy korzystać z uroków lata i wypełniać swoje finansowe zobowiązania oraz ambicje.

Nie bez powodu altany to rozwiązanie dla osób celebrujących życie, bliskie relacje i pielęgnujących czas wolny.

Altana drewniana z grillem (Altana PRA1200)

altana z grillem

Romantyczne, ustronne miejsca na randkę z mężem lub beztroski czas z dziećmi, gdzie grając w planszówki, opowiadając sobie rodzinne historie, pozwalamy minutom leniwie uciekać. Gdy zgłodniejmy, czas rozpalić grilla i skroić pomidora rosnącego w ogrodzie z młodą cebulką.

Przestronna altana z pomieszczeniem gospodarczym (Projekt budynku gospodarczego G282 PRA1307)

przestronna altana z pomieszczeniem gospodarczym

Idealna do wyprawiania rodzinnych uroczystości, stwarza okazję do spotkań i celebrowania więzi z przyjaciółmi. Latem można zaprosić dzieci z kolegami i koleżankami bez stresu, że w domu jest bałagan. Pozwala schronić się przed słońcem w upalne dni.

Jak wyobrażam sobie idealne życie? Jestem pisarką, zaparzam poranną kawę, siadam przed laptopem pod altaną. Szumią liście, zrywam kiść dzikich winogron rosnących na altanie, wpadam na genialny pomysł, pracuję przez kilka godzin bez wytchnienia. Wracają dzieci ze szkoły, razem przygotowujemy obiad i jemy na świeżym powietrzu pod altaną. Dzieci bawią się w ogrodzie, wraca mąż, rozsiadamy się w altanie i relaksujemy.

Wpis powstał we współpracy z portalem Extradom, na którym zamówisz gotowe projekty altan i domów.

Marta Szyszko

Uważasz ten post za przydatny? Podziel się z innymi

Comments

comments